Tynki dekoracyjne

Tradycyjne tynki dekoracyjne wykonuje się jako jednowarstwowe (surowe, tylko z grubsza wyrównane, pomieszczenia gospodarcze, piwnice itp.), dwu- lub trójwarstwowe.

Stiuki

Stiuki – mieszanina gipsu, wapienia i drobnego piasku lub pyłu marmurowego, łatwa do formowania, szybko twardniejąca. Często barwiona na różne kolory, nakładana na podłoże, gładzona i polerowana po wyschnięciu.

stiuk wenecki marmurowy warszawa

Trawertyny

Trawertyn używany w dawnych wiekach był szlachetnym kamieniem budowlanym stosowanym dla podniesienia prestiżu reprezentacyjnych budowli publicznych i prywatnych.

Imitacje betonu

Beton (imitacje betonu) - materiał powstały ze zmieszania cementu, kruszywa grubego i drobnego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków, który uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu.

Farby przecieralne

Ze względu na zastosowanie, farby dzieli się głównie na: artystyczne (tworzenie dzieł sztuki) i malarskie (dekoracyjne pokrywanie powierzchni), oraz do zastosowań specjalnych (np. świecące, ochronne, lecznicze, wskaźnikowe, drukowe).

Usługi malarskie

Mamy duże doświadczenie w malowaniu małych i dużych pomieszczeń/mieszkań/domów. Pomagamy wybrać typ i kolor farb tak, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z efektu finalnego.

Tapetowanie

Obecnie większość tapet posiada wierzchnią warstwę wykonaną z tworzywa. Najczęściej jest to spieniony winyl (polichlorek winylu), co czyni tapetę bardziej odporną na uszkodzenia oraz na zabrudzenie.

Remonty wykończenia

Remont to przywrócenie wartości użytkowej (funkcjonalności, sprawności techniczno-ekonomicznej) obiektu (maszyny, urządzenia, budynku). Należy odróżnić remont i naprawę (remont nieplanowy)...

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe polega na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem w postaci drobnych kropelek (pyłu). Do tego typu malowania potrzebny jest pistolet natryskowy, w którym substancja do malowania (farba, werniks, lakier)

Architektoniczny beton

Beton samozagęszczalny – mieszanka betonowa zdolna do szczelnego wypełnienia deskowania, otulenia zbrojenia i zagęszczenia się pod własnym ciężarem, bez użycia wibratorów.

Nasza firma to najlepszy wybór w tej branży
Skontaktuj się z nami
505-210-744

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

9:00 - 21:00

ul. Swojska 22, 03-887 Warszawa
Tel: +48505210744
Email: markowski-przemyslaw@wp.pl